O eco-tree

ECO – TREE je voľne stojaci prístrešok na autá, vizuálne atraktívny a dokonale zapadne do architektúry okolia vášho domu. Strecha prístrešku vytvára tieň, čo v lete znižuje teplotu v aute. Môžete ho umiestniť kdekoľvek, ale je potrebné aby mal správnu orientáciu. Veľkou výhodou, že po pripojení nabíjacej stanice umožní nabíjanie elektromobilu priamo z carportu.

VHODNÝ PRE DOMÁCNOSŤ ALE AJ PRE FIRMY

Eco Tree prístrešok

Domácnosť

Okrem toho, že bude dizajnovým ECO prvkom doplňujúcim okolie domu, bude vyrábať elektrinu pre váš dom, záhradný domček a dobíjanie vášho elektromobilu, skútrov, elektrobaikov. Ak nemáte voľný priestor pre fotovoltické panely alebo ich nechcete montovať na strechu domu, carport eco – tree vám poslúži a zároveň vytvorí zastrešenie vašich áut.

Firmy

Pripojte sa k ECO mysleniu, zabezpečte si carport eco – tree a nabíjajte svoju firemnú flotilu elektromobilov zadarmo počas porád, mítingov a stretnutí. Moderný eco dizajn podporí váš eco image. Keď potrebujete zastrešiť viac parkovacích miest je možné doplniť základnú verziu a pripojiť ďalšie prístrešky eco – tree.

ZABEZPEČTE SI BEZPLATNÚ ELEKTRINU OD ECO-TREE

Energia zo slnka

Eco elektrina zadarmo

Nabíjanie elektromobilov